fbpx

Dobrá maska existuje

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Tlač
Spustili sme novú komunikáciu. Pozrite si, akú a prečo. Dobrá maska existuje.

Pred rokmi sme vytvorili občianske združenie. Zrodilo ho nadšenie, že dobré projekty naštartujú región Dolného Liptova a viera, že sa pre ne dá urobiť omnoho viac. Dnes štartujeme fázu, ktorá po období mravčej, neviditeľnej práce prináša konkrétne výsledky a ponúka novú víziu spoločnej cesty. Je pre všetkých a preto k nej chceme všetkých znova pozvať – aj vás. 

PREČO DOBRÁ MASKA? 

Slangovo nás poznáte pod názvom „maska“. MAS DL, teda Miestna akčná skupina Dolný Liptov, však nie je maska, za ktorú sa chceme skrývať. Naopak, tešíme sa na spoluprácu s každým a na viditeľné, zmysluplné aktivity. 

Túžime spájať všetkých občanov, podnikateľov, firmy, tretí sektor a samosprávy. Vieme, že náš región čaká úšpešný príbeh iba, ak dokážeme ťahať za jeden povraz a na príklade mnohých doma i za hranicami vidíme, že sa to dá.
Máme ambíciu ukázať, že existuje aj dobrá maska, ktorý neskrýva, netají, naopak je otvorená, pripravená pomôcť a zapálená pre domáci región. Tento elán spojený s profesionalitou budujú z Dolného Liptova región nekonečných možností. Vďaka ľuďom, ktorí ho tvoria. Vďaka vám. 

PRIDAJTE SA

Dolný Liptov je náš spoločný domov. Pomôžme si, aby sa nám v ňom spolu žilo ešte lepšie. Pre náš región získavame finančné dotácie na projekty, ktoré z neho môžu pomôcť vytvoriť atraktívny kút Slovenska.

Keďže snaha o pozdvihnutie regiónu nemôže končiť pri čerpaní a spravovaní prostriedkov, s radosťou organizujeme sériu odborných a spoločenských podujatí pre rôzne vekové skupiny. Pracujeme tak pre členov združenia, ako aj verejnosť. Našu službu chceme rozširovať. To je však, samozrejme, možné iba v spolupráci s vami. 

Nekonečné možnosti Dolného Liptova vychádzajú z energie, ktorú doň spoločne vložíme. To najmenej, čo dnes môžete urobiť, je prihlásiť sa na emailový odber aktualít alebo podporiť našu fanpage, aby ste sa priebežne mohli rozhodovať, či do toho idete s nami. Zostaňme v kontakte! 

My všetci sme Dolný Liptov. 

Vaša MASka

Súhrnná správa k VO :

Suhrnna_sprava_VO_rok_2019

Pridajte sa

Dolný Liptov je región nekonečných možností. Využite ich a pridajte sa k aktívnej komunite,
ktorej záleží na rozvoji domova.
Lebo my všetci sme Dolný Liptov.

Skip to content