fbpx

Dvojnásobná sila krásy

Facebook
Twitter
Email
Tlač
Dvojnásobná sila krásy – je názov novej unikátnej obrazovej a zmyslovej publikácie, ktorú predstavili v Ružomberku počas prehliadky remeselných výrobkov z Poľska a Slovenska. Podujatie bolo vyvrcholením spoločného cezhraničného projektu „Dva regióny, spoločné dedičstvo“, kde Miestna akčná skupina (MAS) Dolný Liptov spolupracuje s poľským partnerom Stowarzyszenie LGD Ziemia Bielska.

Pri tejto príležitosti vznikol katalóg ako výsledok spolupráce dvoch miestnych akčných skupín, ktorý predstavuje spoločné, poľsko-slovenské dedičstvo. Zaujímavosťou tohto katalógu je, že sú v ňom zahrnuté interaktívne zložky a jednotlivé strany sa dajú rozlišovať napríklad dotykom a čuchom, čo však nie je možné pri elektronickej verzii. Môžete však potešiť váš zrak a dočítať sa niečo zaujímavé.

Publikácia na stiahnutie tu:

Dvojnásobná sila krásy

 

Projekt je financovaný Európskou úniou z EFRR v rámci programu INTERREG V-A Poľsko – Slovensko 2014-2020 prostredníctvom Fondu mikroprojektov PĽ-SK, ktorých správcom je Žilinský samosprávny kraj. Cieľom projektu je ochrana a rozvoj prírodného a kultúrneho dedičstva cezhraničného územia a zvýšenie úrovne udržateľného využitia kultúrneho a prírodného dedičstva.

Pridajte sa

Dolný Liptov je región nekonečných možností. Využite ich a pridajte sa k aktívnej komunite,
ktorej záleží na rozvoji domova.
Lebo my všetci sme Dolný Liptov.

Skip to content