fbpx

Európsky vodičský preukaz na počítače

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Tlač
Výnimočná príležitosť zdokonaliť sa v oblasti počítačovej gramotnosti iba pre vás!
V spolupráci s Akadémiou vzdelávania a mediačného poradenstva n.o. vám ponúkame možnosť prihlásiť vás alebo vašich zamestnancov na kurz ECDL (European Computer Driving Licence – Európsky vodičský preukaz na počítače). 
Kurz je bezplatný a účastníci sa môžu naučiť základy práce s počítačom (podrobnejšie popísané v prílohe e-mailu). Ide o veľmi prospešný kurz, ktorý je určený najmä zamestnancom na rozvoj počítačových schopností a uľahčenie každodennej práce. (účastníci kurzu musia byť zamestnanci alebo SZČO, nemôže ísť o nezamestnaných)

POZOR ZMENA!!

Kurz sa začína od augusta, pričom je potrebné zúčastniť sa 120 hodín v rozsahu cca 2 mesiacov. Kurz by sa mal konať v rozsahu týždňa: 2x 8 hodín – dokopy 2 dni.

Účastníci kurzu si budú môcť požičať notebooky, na ktorých budú pracovať. Na konci kurzu budú dva dni zamerané na prípravu na certifikáciu a posledný deň bude venovaný záverečnej skúške na certifikát. Netreba sa však báť, nepôjde o nič komplikované. Výsledkom bude získanie certifikátu platného v celej EÚ.
Kurz bude prebiehať v Ružomberku, aby účastníci nemuseli cestovať ďalej. Celková kapacita kurzu je 10 ľudí, preto je dobre prihlásiť sa čím skôr, lebo kapacita kurzu sa môže veľmi skoro naplniť. Po naplnení kapacity budeme ďalších záujemcov evidovať ako náhradníkov.

Prihlásiť sa je potrebné najneskôr do 21.07.2021. na e-mail: kloptova@masdolnyliptov.sk

V prípade záujmu nám stačí len nahlásť meno, názov zamestnávateľa pracovnú pozíciu prihláseného zamestnanca. 
Ak máte nejaké otázky, radi vám ich zodpovieme. Viac info na: kloptova@masdolnyliptov.sk
Podklady na stiahnutie:
Projekt Rozvoj kľúčových kompetencií vo verejnom sektore – celoživotné vzdelávanie 21. storočia sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Ľudské zdroje
www.esf.gov.skwww.minedu.sk 
Viac informácií o projekte: https://www.akademiavzdelavania.eu/

Pridajte sa

Dolný Liptov je región nekonečných možností. Využite ich a pridajte sa k aktívnej komunite,
ktorej záleží na rozvoji domova.
Lebo my všetci sme Dolný Liptov.

Skip to content