fbpx

MUDr. Daniela Rázgová – Redukcia telesnej hmotnosti inovatívnou technológiou

Facebook
Twitter
Email
Tlač
Doktorka Daniela Rázgová sa okrem klasickej praxe všeobecného lekárstva zamerala aj na zdravý životný štýl. Svojim zákazníkom vie pomôcť s chudnutím, ktoré je navyše aj príjemné.

Chudnutie je boj, ktorý od víťazstva delí jedno jediné písmeno.

„S“ ako „Schudnutie“.

 Enormný nárast obezity už dlhšiu dobu vo svojej ambulancii praktickej lekárky pozoruje MUDr. Daniela Rázgová. Pacientov pribúda, diagnóz súvisiacich s obezitou tiež. Motivácia a vôľa zmeniť životný štýl sa u ľudí rýchlo vytratí. Mnohí sa vzdajú skôr, než sa dostavia prvé viditeľné výsledky a tak sa dostávajú do nekonečného kolotoča chudnutia a priberania, ktorého jediným spoľahlivým výsledkom je poškodené zdravie.

Kde chýba motivácia, tam pomôže prístroj

V súvislosti s chudnutím a tvarovaním postavy existuje množstvo produktov a prístrojov, vďaka ktorým by sa želaný výsledok mal dostaviť rýchlejšie. Málokto ale úprimne prizná, že len vďaka prístroju pacienti s obezitou svoj cieľ nedosiahnu.

Doktorka Rázgová používa pri svojej práci prístroje, o ktorých sama hovorí, že sú skvelé preto, lebo klient vidí efekt už po prvej aplikácii. To pomáha udržať motiváciu, ktorú ľudia s obezitou veľmi rýchlo stratia. Následne s klientom pracuje na nastavení jedálnička a zavedení zmien v životnom štýle, ktoré sú pri chudnutí a udržaní si želanej hmotnosti absolútne kľúčové.

S rozbehnutím štúdia na redukciu hmotnosti a tvarovanie postavy pomohla Miestna akčná skupina (MAS) Dolný Liptov vďaka finančným prostriedkom z Európskej únie. Výzva bola zameraná na podporu rozvoja podnikania a inovácií, aby sa aj región dolného Liptova mohol stať konkurencieschopným regiónom, kde sa dobré nápady pretavia do kvalitných služieb poskytovaných širokej verejnosti.

Vďaka projektu za 20 tisíc EUR pribudli do štúdia tri nové prístroje zamerané na špeciálne metódy v redukcii hmotnosti prostredníctvom biostimulácie, lymfodrenáže, rádiofrekvencie, kavitácie, soft-laserovej, vákuovej a LED fototerapie ošetrovacej hlavice zariadenia umožňujú dosiahnuť znamenité, mimoriadne efektné výsledky v oblasti odbúravania tukov a tvarovania postavy. V súvislosti s projektom vzniklo v regióne aj nové pracovné miesto. Daniela Rázgová je so spoluprácou na projekte spokojná: „V našom segmente zdravotníctva je veľmi málo výziev na podporu podnikania, takže som využila Projekt podporený v rámci prístupu LEADER cez Miestnu akčnú skupinu OZ „Partnerstvo pre MAS Dolný Liptov.“

Prijímateľ: MUDr. Daniela Rázgová
Nenávratný finančný príspevok: 20 009,00 EUR
Výška finančnej podpory z EÚ: 20 009,00 EUR

Pridajte sa

Dolný Liptov je región nekonečných možností. Využite ich a pridajte sa k aktívnej komunite,
ktorej záleží na rozvoji domova.
Lebo my všetci sme Dolný Liptov.

Skip to content