fbpx

Predĺženie uzávierky výtvarnej súťaže

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Tlač
Ak ste nestíhali posledný termín na predloženie výkresov do výtvarnej súťaže Spájame sa pre rozvoj dolného Liptova, nevadí! Uzávierka sa posúva do 15.3.2021.

Ak ste sa o našej výtvarnej súťaži pre žiakov materských a základných škôl dozvedeli neskôr a chceli by ste sa zapojiť, máme pre Vás skvelú správu! Termín uzávierky posúvame z 3.2.2021 na 15.3. 2021. a navyše môžete súťažné práce posielať buď poštou, alebo formou e-mailu na adresu: office@masdolnyliptov.sk   Pri odosielaní na e-mail Vás prosíme, aby boli súťažné práce dobre a detailne viditeľné a aby ste nezabudli priložiť aj vyplnenú prihlášku.

Súťažiť samozrejme nemusíte len ako škola. Ak neviete, ako si vyplniť čas s vašimi deťmi doma, kľudne s nimi niečo nakreslite a potom nám výtvor pošlite do mailu alebo poštou.

Ak to situácia neskôr dovolí, radi by sme víťazné diela zozbierali a urobili z nich menšiu výstavu. Preto ak  budete súťažné práce posielať na e-mail, dobre si ich uschovajte, možno budeme chcieť vystaviť práve to Vaše.

Všetky ostatné informácie nájdete v priložených podkladoch na stiahnutie.

aktualizácia propozícií výtvarnej súťaže 

aktualizácia Výtvarná súťaž – prihláška

Tešíme sa na všetky Vaše diela!

 

 

 

Pridajte sa

Dolný Liptov je región nekonečných možností. Využite ich a pridajte sa k aktívnej komunite,
ktorej záleží na rozvoji domova.
Lebo my všetci sme Dolný Liptov.

Skip to content